Biuro Finansowo Rachunkowe Jaguar w Myślenicach Ikona koperty - Napisz email do Biura Finansowo Rachunkowego Jaguar w Myślenicach!
Numer telefonu 2 - zadzwoń do Biura Finansowo Rachunkowego Jaguar w Myślenicach! +48 721 012 116 - właściciel biura
Numer telefonu 1- zadzwoń do Biura Finansowo Rachunkowego Jaguar w Myślenicach! +48 885 024 945
Numer telefonu 3 - zadzwoń do Biura Finansowo Rachunkowego Jaguar w Myślenicach! +48 721 611 222
Strona do prawidłowego dzialania wykorzystuje pliki cookies. W ustawieniach przeglądarki możesz samodzielnie określić warunki przechowywania i dostępu do cookies.Akceptuję, zamknij komunikat.
  • Biuro Jaguar Finanse i Rachunkowość w Myslenicach - zapraszamy do współpracy
  • Zdjęcie wnętrza powierzchni biurowej BFR Jaguar

O firmie

Nasze biuro finansowo rachunkowe mieści się w Inkubatorze Przedsiębiorczości Myślenickiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (MARG Sp. z o.o.) zlokalizowanym w samym centrum Myślenic. Firma mimo tego, że jest stosunkowo młoda, dynamicznie rozwija się na rynku.

Właścicielem firmy jest Jacek Krupa, absolwent studiów magisterskich Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie, Wydziału Zarządzania o specjalizacji Zarządzanie Finansami. Od 2008 roku zawodowo zajmuje się księgowością mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2010 roku trener przedsiębiorczości i doradca w ramach pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych. Został akredytowany jako konsultant Krajowego Systemu Usług do świadczenia usług doradczych dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Od 2013 roku prowadzi zajęcia w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, z przedmiotów takich jak Analiza Ekonomiczna, Rachunkowość Zarządcza, Doradztwo Ubezpieczeniowe, Controlling, Finanse Przedsiębiorstw, Sprawozdawczość finansowa itp.

Firmę tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w dziedzinie finansów. Staramy się nieustannie poszerzać swoją wiedzę z zakresu podatków, księgowości i projektów unijnych, aby móc świadczyć naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam wiele firm ponieważ cenimy sobie indywidualny kontakt z naszym Klientem i dyskrecję. Szanujemy czas i pieniądz naszego Klienta. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej biur rachunkowych w zakresie obsługi księgowej firm.

Oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Pomożemy pozyskać środki finansowe na otwarcie działalności jak również na rozwój firmy. Dopełnimy wszelkich formalności w związku z otwarciem działalności gospodarczej i rozliczeniem projektów unijnych. Wśród naszych Klientów znajdują się podmioty o różnym profilu działalności, jak i formie prawnej. Nasze usługi dedykowane są dla osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z każdej branży.


© Jaguar Biuro Finansowo Rachunkowe w Myślenicach